0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Champions League
Manchester City
۰
۱
Real Madrid
inprogress
۲۲:۳۰
FC Bayern Munich
۰
۰
Arsenal
inprogress
۲۲:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
FC Porto
۰
۱
Vitoria Guimaraes
inprogress
۲۲:۴۵
  Scotland Premiership
Dundee FC
۰
۰
Glasgow Rangers FC
inprogress
۲۲:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al-Nasr
۳
۲
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۲۰:۰۰
Baniyas FC
۰
۰
Al Sharjah SCC
Cancelled
۱۷:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Ahli Doha
۱
۹
Al Sadd
Finished
۲۱:۰۰
Al Muaidar
۲
۵
Al Duhail
Finished
۱۹:۰۰
Qatar SC Doha
۰
۳
Al-Rayyan
Finished
۲۱:۰۰
Umm Salal
۲
۱
Al Arabi
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia HNL
GNK Dinamo Zagreb
۲
۱
NK Varazdin
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Primera A
Envigado
۰
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۰:۳۰
Once Caldas
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۴:۵۰
CD Jaguares de Cordoba
۱
۱
Deportivo Cali
Finished
۰۲:۴۰
  Asia AFC Champions League
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۳:۳۰
Al Ain
۴
۲
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Serie B
Cuniburo
۲
۱
CD Vargas Torres
Finished
۰۱:۰۰
Guayaquil City
۱
۱
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
Gualaceo SC
-
-
Leones Del Norte
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
San Antonio FC Cotacachi
۰
۰
Club 9 de Octubre
inprogress
۲۲:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Indepiendente Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Serie A
EC Bahia
۲
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۴:۰۰
  England Super League Women
Chelsea (W)
۳
۰
Aston Villa (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
۰
۰
El Dakhleya
Finished
۲۰:۳۰
National Bank
۰
۱
Talaea El Gaish
Finished
۲۰:۳۰
El Gounah
۱
۰
Smouha
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa
۲
۲
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
  Peru Liga 2
Juan Pablo II College
۰
۰
Club Ada Jaen
Finished
۰۰:۰۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۰
۰
Mashujaa FC
Finished
۲۱:۰۰
Geita Gold FC
۰
۰
Tanzania Prisons
Finished
۱۴:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۰
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۱
۰
Coastal Union
Finished
۱۸:۴۵
  Japan YBC Levain Cup
Grulla Morioka
۰
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Iwaki SC
۰
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۰
۴
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Azul Claro Numazu
۱
۳
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Imabari FC
۱
۲
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۰۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۲
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Chile U20 (W)
۱
۰
Bolivia U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Colombia U20 (W)
۴
۱
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Panama Liga Prom
Los Santos
۱
۱
Herrera Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Panama Reserves
۰
۱
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Veraguas FC Reserves
۰
۲
CD Bocas Junior
Finished
۰۳:۳۰
Champions FC Academy
۲
۱
Ciex Sports Academy
Finished
۰۰:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۰
۱
Western Suburbs
Finished
۱۰:۳۰
  Iceland U19 League
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
۴
۳
Throttur Reykjavik U19
Finished
۰۰:۰۰
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۱
۱
Vikingur Reykjavik U19
inprogress
۲۲:۳۰
  Cyprus Cyprus Cup
Apollon Limmassol FC
۱
۱
Pafos FC
Finished
۲۰:۳۰
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Aris Limmasol
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera Division
Palestino Santiago
۰
۰
Huachipato
inprogress
۲۳:۰۰
  Iran 2nd Division
Sepidrood Rasht
۰
۱
Shahrdari Bam
Finished
۱۶:۳۰
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۷:۰۰
Niroye Zamini
۱
۱
Ayandeh Sazan Ardabil
Finished
۱۶:۳۰
Kian Sam Babol
۰
۰
Chooka Talesh
Finished
۱۶:۳۰
Shohada Razakan
۰
۰
Bahman FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast United
۲
۲
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
  Scotland Premier League Women
Celtic FC (W)
۱
۰
Hibernian (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Glasgow City (W)
۳
۱
Partick Thistle (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Hearts (W)
۰
۰
Rangers (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Hamilton Academical FC (W)
۱
۱
Dundee United WFC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Montrose LFC (W)
۱
۲
Aberdeen (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Spartans FC (W)
۰
۰
Motherwell (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  Ukraine Premier League
FC Minaj
۱
۳
Dynamo Kiev
Finished
۱۶:۰۰
PFK Oleksandria
۲
۲
Obolon Kiev
Finished
۱۸:۳۰
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Universitario
۰
۱
San Francisco FC
Finished
۰۵:۰۰
Tauro F.C.
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۵
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Caiquetio
۳
۱
SV Unistars
Finished
۰۳:۳۰
  Serbia U19 League
FK Mladost Lucani U19
۲
۳
FK Vojvodina U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Zemun U19
۲
۳
FK Radnicki Nis U19
Finished
۱۴:۳۰
Cukaricki U19
۴
۰
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۱:۳۰
Graficar Beograd U19
۳
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۴:۳۰
Vodovac U19
۱
۰
FK Brodarac U19
Finished
۱۸:۱۵
FK Novi Pazar U19
۲
۲
Spartak Subotica U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۰
۰
FK Jedinstvo Ub U19
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia
۲
۰
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
FC Ararat Yerevan
۰
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Atletico Lanus
۱
۲
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۰۰
Boca Juniors
۱
۰
Godoy Cruz
Finished
۰۲:۰۰
Belgrano de Cordoba
۰
۴
Racing Club
Finished
۰۲:۰۰
Defensa y Justicia
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۲:۰۰
  Czech Republic FNL
FC Graffin Vlasim
۴
۵
SK Lisen
Finished
۱۹:۳۰
Prostejov
۰
۱
Vyskov
Finished
۱۸:۰۰
MKF Chrudim
۱
۱
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۸:۳۰
AC Dukla Praha
۲
۰
SFC Opava
Finished
۱۸:۳۰
Sparta Prague B
۵
۱
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۱
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۴
۲
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۸:۳۰
FK MAS Taborsko
۵
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group D
Vietnam U23
۳
۱
Kuwait U23
Finished
۱۹:۰۰
Uzbekistan U23
۲
۰
Malaysia U23
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan 1. Liqa
Moik Baku
۳
۱
Energetik Mingechevir
Finished
۱۵:۰۰
FC Iravan
۲
۶
Shamakhi FK
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
۱
۰
Persis Solo
Finished
۱۵:۳۰
RANS Nusantara
۱
۱
Barito Putra
Finished
۱۵:۳۰
Pusamania Borneo FC
۰
۴
Madura United F.C.
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Almirante Brown de Lules
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۰
  Portugal U23 League
Estoril U23
۱
۱
Sporting Lisboa U23
Finished
۲۰:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
SC Cham
۳
۲
Breitenrain
Finished
۲۱:۰۰
FC Bulle
۱
۰
Zurich II
inprogress
۲۱:۳۰
FC Bavois
۵
۲
FC Luzern II
Finished
۲۱:۰۰
Etoile Carouge FC
۲
۱
Basel II
inprogress
۲۱:۳۰
FC Paradiso
۰
۰
Young Boys II
Finished
۱۹:۳۰
Delemont
۱
۰
FC Biel-Bienne
inprogress
۲۱:۱۵
Servette II
۱
۱
Lugano II
inprogress
۲۲:۰۰
St. Gallen II
۳
۴
FC Rapperswil Jona
Finished
۲۱:۰۰
SC Kriens
۱
۱
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۲۱:۰۰
  Republic of Korea FA Cup
Ansan Greeners
۰
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Seoul E-Land FC
۰
۱
FC Seoul
Finished
۱۴:۰۰
Gangwon FC
۳
۱
Hwaseong FC
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۰
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
Mokpo City
۱
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongnam FC
۱
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۱
۲
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۳
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۳
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۲
Daejeon Citizen
Finished
۱۳:۳۰
FC Anyang
۰
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Cup
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk
۱
۰
Neman Grodno
Finished
۲۰:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KVV Thes Sport
۲
۱
KAA Gent II
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovakia Cup
Podbrezova
۰
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Cibao FC
۴
۱
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۰۲:۳۰
  Zambia Super League
Zanaco
۱
۱
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۲
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Forest Rangers
۱
۱
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Mutondo Stars
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۲
۱
Konkola Blades
Finished
۱۶:۳۰
Trident FC
۱
۱
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Highland League
Fraserburgh
۰
۰
Brora Rangers
inprogress
۲۲:۳۰
Forres Mechanics FC
۱
۰
Wick Academy
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Fluminense RJ U20
۱
۰
Goias EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۰
۰
Botafogo RJ U20
inprogress
۲۳:۰۰
Bragantino U20
۰
۰
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۱
۰
SC Internacional RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
Flamengo RJ U20
۱
۰
Palmeiras U20
inprogress
۲۱:۴۵
Athletico Paranaense U20
۱
۱
Santos FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al Najma (SAUD)
۰
۰
Al-Orubah
Finished
۱۹:۳۵
Al Qaisumah
۱
۲
Al Faisaly Harmah
Finished
۱۹:۱۵
Al Jandal
۱
۰
Al Jabalain
Finished
۱۹:۵۵
  Australia FFA Cup
O'Connor Knights SC
۲
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۲:۰۰
Western Spirit
۲
۳
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۳:۰۰
Tuggeranong Utd
۱
۱
Australian National University FC
Finished
۱۲:۰۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۷
Monaro Panthers FC
Finished
۱۲:۳۰
West Wallsend SC
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
Belconnen United
۲
۵
Gungahlin United FC
Finished
۱۲:۰۰
South Cardiff
۰
۱۰
Broadmeadow Magic
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۲
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
  Croatia U19 Cup
NK Osijek U19
۲
۲
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia Virsliga
Rigas Futbola Skola
۲
۰
FS Metta/Lu
Finished
۲۰:۰۰
FK Auda
۱
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۰۰
  England Southern League Premier Division Central
Biggleswade FC
۰
۰
Aylesbury United FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Hong Kong Premier League
Hong Kong Rangers
۰
۳
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Premier League
Supersport United
۱
۱
Polokwane City FC
Finished
۲۱:۰۰
Sekhukhune United
۱
۱
Stellenbosch FC
Finished
۲۱:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Huracan Reserves
۲
۰
Godoy Cruz Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Banfield Reserves
۱
۰
Velez Sarsfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۵
۲
Gimnasia La Plata Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Rosario Central Reserves
۶
۰
Barracas Central Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Egypt Second Division B
Delphi SC
۰
۰
Alexandria Petroleum
Finished
۱۷:۰۰
Talayie Alaistul
۱
۰
Al-Majd
Finished
۱۷:۰۰
Al Olympi
۱
۰
El Hammam
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Baiano U20
Figueirense U20
۲
۱
Barra FC SC U20
inprogress
۲۱:۳۰
AD Bahia de Feira U20
۱
۲
Jacuipense U20
Finished
۱۵:۳۰
Criciuma U20
۳
۱
Joinville U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland Youth League
Warta Poznan U19
۰
۰
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۲
۱
Gremio Atletico Sampaio RR
Finished
۰۳:۰۰
  Rwanda Peace Cup
Rayon Sports FC
۰
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
  Nigeria NPFL
Doma United FC
۱
۱
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
  Togo Championnat National
Dyto FC
۱
۱
Gbohloesu
Finished
۱۹:۰۰
AS OTR
۵
۰
Gbikinti Bassar
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Ramlingen-Ehlershausen
۱
۴
STK Eilvese
Finished
۲۰:۰۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۵
۳
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۹:۴۵
Schwarz-Weis Rehden
۲
۲
Heeslinger SC
Finished
۲۱:۰۰
Blau-Weiss Bornreihe
۰
۱
Kickers Emden
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۱
۲
Racing Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۰
۰
Midleton FC
Finished
۲۱:۰۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۱
۲
NK Maribor
Finished
۲۰:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
Wayside Celtic FC
۲
۱
Liffey Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
Tolka Rovers AFC
۳
۰
Maynooth University FC
inprogress
۲۲:۱۵
  England Central Reserve League
Stockport County Reserves
۳
۴
Burnley Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Poland IV Liga
Beskid Andrychow
۲
۰
MKS Trzebinia
Finished
۱۸:۳۰
KS Moravia Morawica
۱
۳
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
Finished
۱۸:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۲
BKS Bochnia
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Reserve League
Defensor Sporting Reserves
۲
۲
Boston River Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool Montevideo Reserves
۰
۰
Miramar Misiones Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
  North Macedonia Macedonia Cup
FK Tikves Kavadarci
۱
۰
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Makedonija GjP
۲
۱
Voska Sport
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CSyD Cooper
۰
۱
Colon FC
Finished
۱۶:۳۰
Club Oriental
۲
۰
Albion FC
Finished
۲۰:۳۰
Club Social y Deportivo Cooper
۰
۱
Colon FC
Finished
۱۶:۳۰
  Senegal FA Cup
Thies FC
۲
۰
Jamono Fatick
inprogress
۲۱:۰۰
ASC HLM Dakar
۱
۱
Oslo FA
Finished
۲۰:۰۰
  Wales Cymru South
Cwmbran Celtic
۳
۱
Trefelin
inprogress
۲۲:۰۰
Pontardawe Town FC
۰
۳
Cambrian & Clydach
Finished
۲۱:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
FK Kozlovice
۱
۱
FC Strani
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal U19 League
CD Tondela U19
۱
۱
Santa Clara U19
Finished
۱۳:۳۰
  Gibraltar Rock Cup
Lincoln FC
۱
۰
Europa FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Egypt Second Division A
Telecom Egypt
۰
۰
Asyut Cement Petroleum
Finished
۱۷:۰۰
Misr Lel Makasa
۱
۳
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۷:۰۰
Aswan FC
۳
۰
Nogoom FC
Finished
۱۷:۰۰
Abu Qir Semad FC
۳
۱
Al Nasr Taaden
Finished
۱۷:۰۰
Dekernes
۳
۱
Makadi FC
Finished
۱۷:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
HSK Zrinjski Mostar
۳
۰
Sloga Doboj
Finished
۱۹:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Gambia Armed Forces FC
۱
۰
Steve Biko FC
Finished
۱۹:۳۰
Greater Tomorrow FC
۱
۰
Bombada FC
Finished
۲۰:۰۰
Wallidan
۰
۱
WAA Banjul
Finished
۱۹:۳۰
  Mali Premiere Division
Stade Malien de Bamako
۳
۲
FC Binga
Finished
۱۹:۴۵
USC Kita
۰
۰
AS Korofina
inprogress
۱۹:۴۵
  Mauritania Division 1
AS Douanes
۶
۰
FC Nouadhibou
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
۱
۱
Barcelona U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۲
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Miramar Misiones
۱
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
  Romania Romanian Cup Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۰
۱
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۵:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۶
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Gloria Bistrita (W)
۸
۰
Farul Constanta (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Heartland Queens (W)
۲
۱
Naija Ratels (W)
Finished
۱۸:۳۰
Rivers Angels (W)
۱
۰
Bayelsa Queens FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kolmonen
GrIFK Grankulla Reservi
۱
۱
FC Kirkkonummi
Finished
۲۰:۳۰
SavU (MP II)
۵
۲
IPS Edustus
Finished
۱۹:۰۰
  Iceland League Cup Women
Afturelding/Fram (W)
۰
۰
Grindavik (W)
inprogress
۲۲:۳۰
HK Kopavogur (W)
۳
۰
Fram Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Grotta (W)
۱
۱
IA Akranes (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Finland Suomen Cup
Tampere United
۰
۱
Inter Turku II
Finished
۱۹:۳۰
JS Hercules
۰
۴
OLS
Finished
۱۹:۳۰
VG-62
۱
۳
FC Jazz Pori
Finished
۱۹:۰۰
  England National League
Gateshead
۰
۰
Aldershot Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Montenegro Montenegro Cup
FK Decic Tuzi
۰
۰
FK Jezero Plav
Finished
۱۹:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۴
۱
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
۱
۲
Odds Ballklubb
Finished
۱۹:۳۰
SK Brann Bergen
۱
۰
Ham-Kam
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Tresnjevka
۱
۲
HNK Segesta Sisak
Finished
۱۸:۴۵
Zagora Unesic
۳
۱
NK HV Posedarje
Finished
۱۸:۰۰
  Botswana Premier League
Botswana Defence Force
۱
۲
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۷:۰۰
  Asia AFC Cup
Abdish-Ata
۱
۱
Central Coast Mariners
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
Kolhketi Khobi
۲
۲
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۵:۳۰
FC Rustavi
۲
۳
FC Gareji
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۳
۱
Aragvi Dusheti
Finished
۱۷:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۵
۱
FC Spaeri
Finished
۱۵:۳۰
FC Shturm Sartichala
۲
۱
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia U19 League
NK Varazdin U19
۲
۲
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۴:۳۰
  South Africa 1st Division
Orbit College
۰
۳
Pretoria Callies
Finished
۱۶:۳۰
Upington City
۱
۱
Platinum City Rovers
Finished
۱۶:۳۰
Venda Football Academy FC
۰
۱
Casric Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Leumit League U19
Hapoel Tel Aviv U19
۱
۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Romanian Cup
CS Corvinul Hunedoara
۳
۱
SC FC Voluntari SA
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CSD Central Ballester
۱
۳
JJ Urquiza
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Muniz
۱
۱
General Lamadrid
inprogress
۲۲:۰۰
Centro Espanyol
-
-
Argentino de Rosario
inprogress
۲۲:۰۰
Victoriano Arenas
۰
۰
Real Pilar
inprogress
۲۲:۰۰
Puerto Nuevo
-
-
Club Lujan
inprogress
۲۲:۰۰
CA Claypole
۰
۰
Yupanqui
inprogress
۲۲:۰۰
  Slovakia Cup Women
Spartak Myjava (W)
۴
۰
Slovan Bratislava (W)
Finished
۲۰:۳۰
SK 2011 Pecenady (W)
۰
۰
FC Kosice (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Burkina Faso Premier League
AS Sonabel Ouagadougou
۱
۱
US Forces Armees
Finished
۱۹:۳۰
  Cyprus Cyprus Women Cup
Aris Limassol (W)
۲
۱
Lefkothea Latsion (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۴
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۳:۴۵
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
MTSV Hohenwestedt
۰
۵
SV Todesfelde
Finished
۲۰:۳۰
Eckernforder SV
۳
۱
Union Neumuenster
Finished
۲۰:۰۰
Eichede
۳
۰
Dornbreite
Finished
۲۰:۰۰
  England Alan Turvey Trophy
Chatham Town FC
۱
۰
Hashtag United FC
inprogress
۲۲:۰۰
  England Northern League Division One West
City of Liverpool
۰
۰
Bootle
inprogress
۲۲:۱۵
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
۰
۰
Nacional Potosi
inprogress
۲۲:۳۰
  Moldova Cup Women
FC Chisinau (W)
۱
۰
FC Belceanka (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SG Wattenscheid 09
۰
۰
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۲۱:۳۰
  Hungary NB I Women
Haladas Viktoria (W)
۲
۳
Szent Mihaly SE (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۰
۱
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۰
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Slavia Prague U19
۰
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۰
Dukla Praha U19
Finished
۱۳:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Fk Iskra Danilovgrad
۱
۲
FK Podgorica
Finished
۱۷:۳۰
  United States USA US Open Cup
Oakland Roots SC
۲
۱
El Farolito
Finished
۰۶:۰۰
Charlotte Independence
۵
۴
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
New Mexico United
۳
۱
Lubbock Matadors
Finished
۰۴:۳۰
Detroit City FC
۱
۰
Michigan Stars
Finished
۰۲:۳۰
Louisville City FC
۳
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
KF Ballkani
۰
۰
FC Suhareka
inprogress
۱۴:۳۰
FC Drita Gjilan
۰
۰
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Cup
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Gazovik Orenburg
۲
۴
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۳
FC Rostov
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Division 1 Women
KFC Alken (W)
۲
۲
Moldavo (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۲
۱
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
TSV Steinbach
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۲۰:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Larkhall Athletic
۱
۰
Frome Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Netherlands KNVB Beker Cup Women
Excelsior (W)
۰
۵
Fortuna Sittard (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Bahrain 2nd Division
Al Tadamun Buri
۰
۰
Al-Ittihad
inprogress
۱۹:۳۰
Isa Town
۰
۰
Al Ittifaq Maqaba
inprogress
۱۹:۳۰
Qalali
۰
۰
Bouri Cultural SC
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۰
۳
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Slovakia U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۱
AS Trencin U19
Finished
۱۵:۳۰
  India R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۸
Brothers United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Saudi Arabia Division 2
Al Zulfi FC
۰
۰
Al-Draih
Finished
۱۶:۳۰
  Israel State Cup U19
Hapoel Raanana U19
۰
۳
Ashdod U19
Finished
۱۸:۳۰
  India Shillong Premier League
Mawlai SC
۰
۰
Nangkiew Irat
Cancelled
۱۳:۰۰
  Greece U19 Super League 2
Kallithea U19
-
-
Ionikos U19
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
Adler Weidenhausen
۰
۰
RW Walldorf
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga North
Eimsbutteler TV
۵
۱
FC Kilia Kiel
Finished
۲۰:۴۵
  Germany Oberliga Niederrhein
Kleve
۰
۲
Sonsbeck
Finished
۲۱:۰۰
  India Delhi Senior Division
Hindustan FC
۳
۰
Uttarakhand
Finished
۱۳:۳۰
  Israel Liga Bet North
Ironi Bnei Kabul
۴
۴
Maccabi Ahva Shaab
Finished
۱۴:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Bataeh U21
۰
۰
Ajman Club U21
Finished
۱۷:۳۰
Khor Fakkan U21
۰
۰
Al Jazira U21
Finished
۱۷:۳۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
Metallurg Lipetsk
۰
۲
FC Krasnodar II
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Silkeborg U19
۳
۰
AC Horsens U19
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC 1908 Villingen
۱
۱
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۲۱:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Deportivo Merlo Reserves
-
-
Villa San Carlos Reserves
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
۳
۳
Maranhao MA
Finished
۰۲:۰۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۳
۱
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Khoromkhon Klub
۴
۱
Khovd
Finished
۱۴:۴۵
  Romania Romanian Cup U19
CS Dinamo Bucuresti U19
۲
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt U19
Finished
۱۲:۳۰
  Kazakhstan 2. Division
SD Family U21
۱
۰
Irtysch Pavlodar
Finished
۱۳:۰۰
  Armenia 1. Division
Gandzasar Kapan
۲
۰
Syunik
Finished
۱۵:۳۰
  England Premier League U18
Reading U18
۱
۴
Chelsea U18
Finished
۱۵:۳۰
  Iran Pro League
Sepahan
۱
۰
Zob Ahan
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Ibarra
۱
۱
Arucas CF
Finished
۱۹:۳۰
Union Sur Yaiza
۵
۰
UD Tamaraceite
Finished
۲۰:۳۰
Lanzarote
۰
۰
Las Palmas B
inprogress
۲۲:۳۰
  Northern Ireland NIFL Reserves League
Newry City Reserves
۰
۱
Crusaders Reserves
inprogress
۲۲:۱۵
Loughgall Reserves
۰
۰
Glenavon Reserves
inprogress
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید